Tudi prenosni telefon mora imeti dodatno opremo

Ravno sem bila na obisku pri sosedi in slišala zgodbo o tem, kako se ji je razbil ekran na telefonu, ko ji je padel po tleh. Moje mnenje je žal takšno, da je to sama kriva, ker ni imela zaščitenega. Jaz imam vedno telefon v primernem ovitku. Zaščitnega stekla sicer nimam, tako, da tukaj malce igram loterijo, ampak vseeno zelo pazim, da mi ne pada po tleh.

Vseeno sem iz nekega neznanega razloga še isti dan kupila zaščitno steklo, ker mi je vse skupaj delovalo kakor znak, da poskrbim za svoj telefon. Kljub temu da popravilo mojega telefona ne bi bilo tako drago, kakor od sosede je morda res bolje, da ga zaščitim. Ona ima iPhone telefon, jaz imam pa Samsung iz nižjega cenovnega razreda. Tudi če bi imela denar, bi ostala pri enaki znamki, ker sem čisto zadovoljna. Dokler ne bom imela utemeljenega razloga iz uporabniškega vidika, bom ostajala na Samsungovi blagovni znamki in ne bom menjala za nekaj kar je pretežno statusno opredeljeno. Zlasti, ko sem izvedela, strošek za menjavo stekla pri iPhone blagovni znamki. Cena za takšno popravilo je dvesto šestdeset evrov. Vsekakor preveč za moje mnenje. Toliko stane moj telefon v redni prodaji. Ne bi dala samo za popravilo toliko denarja.

Tudi prenosni telefon mora imeti dodatno opremo

Ko sem odhajala, sem ugotovila, da sem ponovno dobila en razlog, zakaj ne bi imela iPhone telefona. Običajno dobim razlog, zakaj tega telefona ne bi imela kakor pa, zakaj bi ga imela. Pa si potihnem, želim najti obratne razloge, ki se kar ne zgodijo. Mislim, da je meni namenjeno, da tega telefona ne bom imela. Razen, ko si bom kupila MacBook računalnik, ko verjetno ne bom imela druge izbire.